Brainy Abacus-matematyka mentalna

Brainy Abacus

Czym jest Brainy Abacus

Brainy Abacus to matematyka mentalna w najlepszej odsłonie – innowacyjny kurs, dla dzieci od 5. do 15. roku życia, który pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne dziecka. Sprawia, że uczy się ono szybciej i lepiej zapamiętuje wyuczony materiał. W efekcie dziecko czuje się w szkole dobrze, jest pewne siebie i wychodzi poza swoją strefę komfortu, rozwija skrzydła – co bardzo poprawia komfort jego życia.

Brainy Abacus wykorzystuje fascynującą metodę Diziphysi, łączącą tradycyjne techniki z osiągnięciami sztucznej inteligencji.

Dlaczego warto?

Bazując na znanych od wieków osiągnięciach matematyki mentalnej, program całościowo rozwija funkcje poznawcze i wykonawcze mózgu, dając dziecku w efekcie umiejętność bardzo szybkiego liczenia i bardzo dobrą znajomość matematyki.

To prowadzony w kilku tysiącach szkół na całym świecie, oparty na naukowych podstawach międzynarodowy program treningu mózgu, matematyki mentalnej, pamięci i bardzo szybkiego liczenia.

Brainy Abacus poprawia umiejętność logicznego myślenia, kompetencje szkolne dziecka i jest najlepszym rozwiązaniem, dzięki ciekawej i inspirującej strukturze kursu matematyki mentalnej.

Nasz innowacyjny kurs pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne Twojego dziecka, gdyż sprawia, że uczy się ono szybciej i lepiej zapamiętuje wyuczony materiał.

Brainy Abacus zapewnia Twojemu spokój w szkole i sprawia, że pokocha ono matematykę, która stanie się dla niego łatwa i przyjemna. Dzieje się tak, ponieważ metoda wtedy, kiedy to najbardziej skuteczne, wspiera rozwój mózgu dziecka, jego potencjał intelektualny, kreatywność.

W czym pomaga Dziecku kurs Brainy Abacus?

1. Problemy ze skupieniem i koncentracją
2. Słaba znajomość systemów liczbowych
3. Słaba umiejętność rozwiązywania problemów
4. Niskie zdolności logicznego myślenia
5. Niskie poczucie własnej wartości
6. Niedostatek umiejętności szkolnych
7. Słaba pamięć i wyobraźnia
8. Brak samodyscypliny

Jakie korzyści uzyska Dziecko uczestnicząc w kursie Brainy Abacus?

1. Biegłość matematyczna – miłość do matematyki
2. Przekonanie o nieograniczonych możliwościach ludzkiego mózgu
3. Wzmocnienie zmysłu słuchu i umiejętności rozumienia ze słuchu
4. Wielozadaniowość
5. Rozwój zdolności motorycznych
6. Poprawa kreatywności
7. Dziecko rozwija miłość do matematyki

Struktura kursu

Kurs Kids (4-8 lat)– trwa 30 miesięcy efektywnej nauki i składa się z 10 etapów.

• I rok kursu obejmuje 4 etapy z (z poziomu podstawowego);
  • II rok kursu obejmuje 6 etapów (2 etapy podstawowe i 4 zaawansowane).

Kurs Junior (9-14 lat)– trwa 24 miesiące i składa się z 8 etapów:

• I rok kursu obejmuje 4 etapy (podstawowe);
  • II rok kursu obejmuje 4 etapy (zaawansowane).
    Etap trwa 10 tygodni. Zatem każdy etap kończy się w ciągu 3 miesięcy.

Elastyczny System Uczenia Się

Każda sesja to prawie 120 minut (2 godziny), na które składają się część A i B. Każda część A i każda część B może zostać przeprowadzona osobno, w inny dzień tygodnia. Oznacza to naukę albo jeden dzień w tygodniu albo dwa dni w tygodniu